Evre Gıda olarak, annelerin ve çocukların mutlu ve sağlıklı bir gelecek için en iyi beslenmeye ulaşmasını sağlıyoruz.

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız DSM, Early Life Nutrition çözümleriyle doğum öncesi ve sonrasında hem anne hem de bebek ve çocuk beslenmesine yardımcı oluyor. Yapılan araştırmalar, beslenmenin erken yaşamda oynadığı rolü ve yaşam boyu sağlık üzerindeki etkisini vurgulamaya devam ediyor.

Bir kadının hamileliğinin başlangıcı ile çocuğunun ikinci doğum günü arasındaki ilk 1000 gün, beslenme açısından çok önemli. İlk 1000 günün ötesinde beslenme, çocukların hızlı gelişimini desteklemek için kritik öneme sahiptir. Hamile olmayı isteyen kadınlar, hamile kadınlar, bebekler ve çocuklar; onları uzun ve sağlıklı bir yaşam yoluna sokmak için uygun seviyelerde gerekli besinleri almalıdır.

Early Life Nutrition Çözümleri

  • DHA Omega-3 – Anne karnında bebeğin kilo artışına yardımcı olarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Bebek beyninin gelişimi için önemlidir.
  • Vitamin A – Doğurganlık sürecinde ve spermin yenilenmesinde önemli bir rol oynar.
  • Vitamin B9 – Hamilelik sırasında maternal doku büyümesine katkıda bulunur ve nöral tüp defekti riskini azaltır.
  • Vitamin D – Preeklampsi (gebelik zehirlenmesi) riskini azaltmaya yardımcı olarak hamileliği destekleyebilir. Erkek üreme fonksiyonunu da destekleyebilir.

Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir