Bu belge, EVRE GIDA ‘nın www.evregida.com.tr web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

EVRE GIDA bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez. EVRE GIDA ile e-posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

EVRE GIDA güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz. İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelerimizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, EVRE GIDA bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir. EVRE GIDA web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.